Термини отворених врата

Школска 2019/20. година.

Термини отворених врата се сваке недеље прилагођавају новом рапореду звона због надокнаде часова.

РАСПОРЕД ЗВОЊЕЊА  9.3. – 13.3.2020. године. Надокнада другог часа.

Термини отворених врата су подложни промени па уколико скидате пдф документ понекад проверите има ли промена….Термини отворених врата за наставнике предметне наставе су у првој табели, а код учитеља  у другој.

Термине отворених врата предметних наставника ( старији разреди) погледајте у табели или преузмите pdf документ ОВДЕ:

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАДНИКА ПРЕДМЕТ ПАРНА СМЕНА НЕПАРНА СМЕНА
Снежана Рајић

РС 63

Српски језик Среда

4. час

Александра Станковић Српски језик Понедељак

3. час

Ана Марић Српски језик Петак

5. час

Драгана Анђелковић

РС 51

Српски језик Петак

3. час

Јован Стругар Српски језик Петак

2. час

 

 

Вања Биочанин

РС 54

Српски језик Петак

4. час

Биљана Брзуловић Енглески језик Среда

4. час

Ивана Кнежевић

РС 62

Енглески језик Четвртак

7. час

Бојана Стеванчевић Енглески језик Уторак

4. час

Јелена Стевановић Дубовац Енглески језик  

 

Уторак 2. час (ПОСЛЕ ПОДНЕ)

Среда 3. час (ПРЕ ПОДНЕ

Јанковић Миловановић Јасна

РС 72

Енглески језик Понедељак

4. час

Ивана Куртевски Енглески језик Уторак

13:15-14:00

Марија Вукчевић

РС 66

Француски језик Четвртак

5. час

 

 

Весна Ранђелов

РС 74

Немачки језик Уторак

4. час

Наташа Кртинић

РС 86

Немачки језик Уторак

2. час

Тамара Теофиловић Немачки језик Уторак

2. час

Гордана Лековић

РС 57

Математика Понедељак

5. час

Маја Вељковић

РС 81

Математика Среда

5. час

Александра Станишић

РС 73

Математика Уторак

3. час

Јована Војиновић

 

Математика Четвртак

2. час

Јелена Латас

РС 61

Физика Понедељак

4. час

 

 

Снежана Кутлашић Физика Четвртак

4. час

Нина Кнежевић Хемија Петак

3. час

Светлана Конта

РС

Биологија Среда

4. час

Даница Љубичић

РС 85

Биологија Понедељак

3. час

Наташа Исаков Биологија Среда

3. час

Гордана Врбица

РС 76

Географија  

 

Среда

2. час

Татјана Марковић

РС 65

Географија Четвртак

4. час

Радоје Бумбић

РС 71

Историја Понедељак

3. час

Душан Ваван

РС 83

Историја Среда

5. час

Жаклина Крстић

РС 75

Ликовна култура Четвртак

4. час

Наталија Костић

РС 53

Ликовна култура Петак

3. час

Весна Симић

 

Музичка култура Среда

4. час

Ана Маглица Музичка култура Уторак

7. час

Ивана Вујанац Музичка култура Четвртак

3. час

Љиљана Аврамовић Музичка култура Понедељак

14:00-14:45

Среда 5.час
Горана Паштар ТИТ Четвртак

5. час

Даница Илић

РС 64

ТИТ Уторак

5. час

Маја Кнежевић ТИТ Уторак

4. час

Бранислава Мандић

РС 52

ТИТ Четвртак

5. час

Зорица Лековић

РС 82

ТИТ Четвртак

5. час

Борислав Савковић Физичка култура Среда

2. час

Петак

4. час

Милица Савковић

РС 84

Физичка култура Среда

2. час

Владимир Обреновић

РС 55

Физичка култура Среда

4. час

Љиљана Димитријевић Физичка култура Петак

2. час

Соња Игњатијевић Физичка култура Среда

4. час

Данијела Кошћал Верска настава Четвртак

4. час

Оливера Николић Верска настава Уторак

4. час

Милош Пуача Верска настава Понедељак

3. час

Весна Петковић Информатика  

 

Понедељак

4. час

Инела Кадрић

РС 56

Информатика Понедељак

4. час

Никола Лацковић Грађанско васпитање Четвртак

4. час

Лука Симентић Грађанско васпитање Четвртак

4. час

Термине отворених врата учитеља- разредна настава, погледајте у табели или преузмите pdf документ ОВДЕ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

РАДНИКА

ОДЕЉЕЊЕ

ВРЕМЕ

Тамара Гавранчић Руменић 11 После подне, уторак 13:10-13:55

Први понедељак у месецу 16:00-17:00

Милена Калуђеровић 11 После подне, уторак 12:25-13:10

Први понедељак у месецу 16:00-17:00

Ивана Станисављевић 12 Пре подне, уторак 09:55-10:40

После подне, други уторак у месецу 16:00-17:00

Милица Матић 12 Пре подне, уторак 09:55-10:40

После подне, први уторак у месецу 16:00-17:00

Ивана Арсенијевић 13 Пре подне, среда 09:55-10:40

После подне, прва и друга среда у месецу 16:00-16:45

Милица Јовановић 13 Пре подне, среда 09:55-10:00

После подне, прва и друга среда у месецу 16:00-16:45

Снежана Ђурић 14 Пре подне, уторак 4. час

После подне, први четвртак у месецу 18:00-19:00

Дарија Груловић 15 Среда

4. час

Олга Савић 16 Пре подне, среда од 10:00-10:40

После подне, понедељак 17:30-18:15

Андријана Мијалков 17 Пре подне, уторак 1. час

После подне, уторак 5. час

Марина Георгијев 21  

Пре подне, понедељак 3. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-17:00

 

Ивана Ракичевић 21  

Пре подне, понедељак 3. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-17:00

 

Наташа Милошевић 22 Пре подне, понедељак 5. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-16:45

Јована Ћирић 22 Пре подне, понедељак 5. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-16:45

Тања Јовановић 23 Пре подне, уторак 5. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-16:45

Тијана Делић 23 Пре подне, уторак 5. час

После подне, први уторак у месецу 16:00-16:45

Јелена Стојановић 24 Уторак

3. час

Марија Алексић 25 Четвртак

3. час

Тања Олеар Гојић 26 Уторак

4. час

Милица Илић 31 Среда

2. час

Христина Ацковић 32 Понедељак

1. час

Оља Ћоровић 33 Среда

5. час

Марица Буцало 34 Петак

2. час

Сања Вељић 35 Понедељак

4. час

Данијела Радовановић 36 Среда

5. час

Дениза Муртезани 37 Понедељак

3. час

Сандра Јојић 41 Пре подне, уторак 08:00-08:45

После подне, уторак 18:30-19:10

Мирјана Тишма 42 Пре подне, уторак 09:00-10:00

После подне, четвртак 17:30-18:15

Ивана Антонијевић 43 Уторак

4. час

Сузана Јефтимијевић 44 Четвртак

3. час

Мирела Сарић 45 Уторак

3. час

Биљана Поповић 46 Понедељак

3. час

Милена Радивојевић 47  

Петак

3. час

 

Славица Лабовић 48 Понедељак

5. час

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ