Добродошли на званичну Интернет презентацију

ОШ “Драган Лукић”

Posted in обавештења | Comments Off on

Драги ученици,
КД екипа је ноћас прегледала школу.
Настава у послеподневној смени реализоваће се непосредно, у просторијама школе.

Поштовани родитељи ученика целодневне наставе,
Школа још увек није прегледана од стране КД екипе. Нe знамо када ће доћи. Настава ће сутра бити онлајн.
За ученике ће бити организовано дежурство у школи “Милан Ракић”,  уз наше учитељице. Ручак ће да буде обезбеђен. Молимо вас, ако немате могућности да збринете дете на други начин, да се пријавите вашим учитељицама, до вечерас, да би могли да се организујемо.

Драги ученици,
Школа још увек није прегледана од стране КД екипе. Не знамо када ће доћи.
Настава за преподневну смену реализоваће се онлајн у реалном времену.
За послеподневну смену поставићемо обавештење сутра у току дана.

Поштовани родитељи,
Поново је стигла дојава о постављеном експлозиву. Ученици преподневне смене су пуштени кући.
Ученици нижих разреда, који не иду сами кући, чекају са учитељицама да неко дође по њих.
Ученици целодневне наставе збринути су у Звездану прашину, док неко не дође по њих.
Послеподневна смена ће се реализовати онлајн, у реалном времену.
Свако добро,

драги ученици,

МУП је прегледао нашу школу. Настава за послеподневну смену реализоваће се непосредно, у просторијама школе.

драги ученици,

МУП још није прегледао нашу школу. Настава за преподневну смену реализоваће се онлајн. За ученике целодневне наставе, који су се пријавила учитељицама, збрињавање је организовано у школи “Милан Ракић”.

Информација о начину реализације наставе за послеподневну смену поставићемо у 12 часова.

драги ученици,

МУП још није прегледао нашу школу. Када ће то да буде не знамо, надамо се у току вечери или ноћи.

Информација о начину реализације наставе за 09.06.2002. биће постављена на сајт школе од 6 часова ујутро.

Оља Ћоровић, директор школе

Поштовани родитељи ученика целодневне наставе,

школа још увек није прегледана од стране КД екипе. Надамо се да ће доћи у току ноћи. Коначно обавештење о реализацији наставе биће постављено на сајту школе од 6 часова.

Ако школа не буде прегледана до сутра , за ученике ће бити организовано дежурство у школи “Милан Ракић”, уз наше учитељице. Ручак ће бити обезбеђен. Молимо вас, ако немате могућности да збринете дете на други начин, да се пријавите вашим учитељицама, до вечерас, да би могли да се организујемо.

ДРЖАВНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ У ШКОЛСКОЈ 2021/2022 ГОДИНИ

Државно   такмичење из математике је одржано 14.05.2022. године у Основној  школи

„ IV краљевачки батаљон “  у Краљеву. На овом такмичењу је учествовало 100 ученика шестог, 111 ученика седмог и 99 ученика осмог разреда из целе Србије.

На овом такмичењу нашу школу је представљала ученица одељења 6.3 Лена Вукосављевић.

Награђена ученица:

Редни број. ученик наставник одељење награда
1. Лена Вукосављевић Маја Вељковић 6.3 3.

Posted in такмичења | Leave a comment

03.06.2022.

ОБАВЕШТЕЊЕ О НАЦИОНАЛНОМ ТЕСТИРАЊУ УЧЕНИКА 7. РАЗРЕДА

Пробно тестирање знања ученика у седмом разреду основног образовања и васпитања биће спроведено у среду 15.06. 2022.године, са почетком у 12 часова.

Ученици ће имати прилику да решавају задатке и провере своје знање из одређених предмета (историја, географија, хемија, физика, биологија).

Потребно је да ученици изаберу и пријаве код свог одељењског старешине који од понуђених предмета желе да полажу (1), у складу са својим афинитетима и планираним даљим током школовања.

Ученичка постигнућа на тесту се не оцењују, али ће предметни наставник бити упознат са резултатима сваког ученика.

Ученици треба да понесу одговарајући прибор.

Тестови се не морају попуњавати хемијском оловком.